NASZE SZKOLENIA

Chirurgia Stomatologiczna

01

Chirurgia Stomatologiczna, część I

Praktyczny Webinar, który pozwoli od razu poczuć się pewniej w świecie chirurgii stomatologicznej. Pierwsza część skupia się na podstawach, czyli jak nie bać się anatomii przy zabiegach i przy znieczuleniu. Przedstawione zostaną również podstawowe techniki chirurgiczne, czyli jak pracować mikrochirurgicznie i atraumatycznie.

Omówiona zostanie rentgenodiagnostyka i dlaczego jest tak istotna w chirurgii. Oprócz tego nauczycie się prawidłowo zaopatrywać miejsce pozabiegowe, radzić sobie z krwawieniem i powikłaniami. Pokażę wam tez podstawowe instrumentarium – co warto wybrać na początek pracy i w co warto zainwestować w miarę rozwoju.

Cena szkolenia: 39 zł
Czas trwania: 2 godziny 30 minut
Dostępne terminy: Kilka razy w tygodniu. Kliknij “Zarejestruj się”, aby sprawdzić dokładne godziny.

02

Chirurgia Stomatologiczna, część II

Druga już część przygody z chirurgią stomatologiczną. Tym razem dowiecie się jak kwalifikować pacjentów do zabiegów, co z pacjentami obciążonymi i jak radzić sobie z nadmiernym krwawieniem.
Nieodłączną częścią bardziej zaawansowanej chirurgii, jest tworzenie płatów, czyli jak robić je przewidywalnie, a jednocześnie minimalnie inwazyjnie. Poznacie różnice między płatem pełnej grubości i płatem dzielonym, kiedy je stosować i jak to faktycznie jest z trudnością ich wykonywania. Potem poznacie podstawy przeszczepów tkanek miękkich, czyli FGG (Free Gingival Graft). Później konkrety związane z farmakoterapią przy zabiegach. A na koniec trochę informacji odnośnie specyfiki leczenia kobiet w ciąży.

Cena szkolenia: 49 zł
Czas trwania: 2 godziny 30 minut
Dostępne terminy: Kilka razy w tygodniu. Kliknij “Zarejestruj się”, aby sprawdzić dokładne godziny.

Masz jakieś Pytania?
Skontaktuj się z nami!

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: