Podziel się swoją opinią

Jest dla nas szczególnie ważne, by spełniać oczekiwania naszych uczestników. Dlatego jesteśmy wdzięczni, za dzielenie się swymi uwagami i spostrzeżeniami, co pozwoli nam organizować jeszcze lepsze szkolenia.

Pierwsza klasa.

Uwielbiam szkolenia ponieważ zawsze dostaje dużo informacji nowych o rzeczach .Wykonujemy to prawie codziennie i niektóre rzeczy nam umykają.Dr.Tomek ma na pewno doświadczenie i super że chce nam przekazać tak cenne uwagi.Bardzo jestem zadowolona i na pewno przekaże te informację dalej.Dziekuje i… Read more „Pierwsza klasa.”

Monika
Chirurgia stomatologiczna

Webinar „Chirurgia Stomatologiczna, część I”

Webinar „Chirurgia Stomatologiczna, część I” prowadzony przez lek. dent. Tomasza Łukasika bardzo mi się podobał, dla osób takich jak ja, tzn. rozpoczynających swoją przygodę z chirurgią to strzał w dziesiątkę. Dużo przydatnych, praktycznych informacji i wskazówek, które mogą być od razu wykorzystane w praktyce. Z pewnością wezmę udział u kolejnej… Read more „Webinar „Chirurgia Stomatologiczna, część I””

Katarzyna Spytkowska-Blauman
„Chirurgia Stomatologiczna, część I” prowadzony przez lek. dent. Tomasza Łukasika

Świetne!

Szkolenie było bardzo przydatne, najważniejsze informacje zebrane w niedługim czasie, przyjemnie się go słuchało i na pewno wezmę udział w… Read more „Świetne!”

Milena Kuliś
Chirurgia stomatologiczna, część 1

Polecam wszystkim młodym dentystom!

Polecam uczestnictwo w kursach Pana Doktora. Wiele przydatnych informacji w przystępnej formie. Na pewno wezmę udział w następnych… Read more „Polecam wszystkim młodym dentystom!”

Marek Eliasz
chirurgia stomatologiczna cz.1

Super szkolenie

Świetne szkolenie, szczególnie dla osób ktore niedawno zaczęły pracę kliniczną. Anatomia przedstawiona w praktyczny i przystępny sposób. Wiele wskazówek i trikow o ktorych nie przeczytamy w książkach. Cena tak naprawdę śmieszna biorąc pod uwage wartosc merytoryczna. Poza tym bardzo przyjemnie się slucha. Polecam… Read more „Super szkolenie”

Sylwia Puchała
Chirurgia stomatologiczna cz. I